O Firmie

O FIRMIE GC AUTOGAZ S.C.

Przedsiębiorstwo o nazwie GC AUTOGAZ S.C. powstało z połączenia dwóch najbardziej doświadczonych firm w branży, działających na południu Polski.

Połączona została firma Auto-Reno, pionier w dziedzinie zasilania samochodów LPG, jedna z najstarszych firm w branży instalacji gazowych, prowadzona przez inż. Wojciecha Gacka. Drugim udziałowcem spółki jest nie mniej znana i ceniona firma – Auto Tech pana Piotra Cieleckiego. Połączenie wiedzy dwóch doświadczonych warsztatowców zaowocowało całkowicie nowymi możliwościami technicznymi i organizacyjnymi.

Połączone firmy mają razem 35 lat doświadczenia w branży autogazu. Oferujemy zaawansowane technologicznie systemy zasilania gazem LPG, także w silnikach doładowanych – TURBO, KOMPRESOR, SUPERCHARGER, jak i w silnikach z wtryskiem bezpośrednim FSI, TFSI – wprowadziliśmy te systemy w 2007 roku. Specjalizujemy się w dużych jednostkach V8, V12 szczególnie – amerykańskich, japońskich i niemieckich.

Nowoczesna hamownia podwoziowa MAHA

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem warsztatowym, między innymi, HAMOWNIĄ podwoziową jednym z najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych do diagnostyki silników pod obciążeniem. Urządzenie to służy do precyzyjnej regulacji instalacji gazowej, edycji map wtrysku paliwa, zaawansowanego tuningu, jak i do końcowego pomiaru i oceny parametrów silnika – mocy i momentu obrotowego. Stroimy instalacje gazowe w/g współczynnika AFR.

Budujemy i modernizujemy samochody sportowe,i uczestniczymy w rajdach jako wsparcie techniczne oraz jako czynni zawodnicy. Jesteśmy sponsorem załóg startujących w rajdach 4×4, wspieramy finansowo, a także technicznie klub off road KOJOT 4×4.

Wieloletnie doświadczenie ukierunkowało nas do współpracy z najlepszymi dostawcami części i podzespołów renomowanych firm polskich i zagranicznych. Jako jedyna firma udzielamy 5 letniej gwarancji na swoje produkty.
Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w programach badawczo-rozwojowych wielu produktów z branży LPG, testujemy nowe rozwiązania, aktywnie przyczyniamy się do rozwoju wielu zaawansowanych systemów i technologii LPG w Polsce.

Wszystkich zainteresowanych montażem zapraszamy do naszego warsztatu, na miejscu udzielimy porady technicznej i jaką instalację gazową najlepiej zastosować w państwa samochodzie.